Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

Energetický regulační úřad eviduje aktivní licence pro 585 subjektů pro obchod s energiemi (389 elektřina a 231 plyn; údaje k březnu 2018). Vyznat se v tak rozsáhlé nabídce je určitě složité a hlavně časově náročné.

Naše společnost spolupracuje s portfoliem pečlivě vybraných a prověřených dodavatelů, u kterých jsme si jistí, že poskytují kvalitní služby bez skrytých poplatků a neetického chování ke klientovi. Dlouhodobá spolupráce s našimi dodavateli nám umožňuje vyjednat pro koncového zákazníka nižší cenu, než by si u stejného dodavatele mohl vyjednat sám.

Máme  vyvinutý specializovaný software, který vždy obsahuje nejnovější ceníky našich partnerů a dokáže v nich na základě zadaných parametrů najít toho nejlepšího dodavatele přesně podle potřeb odběratele. V případě velkoodběratelů jsme schopní zabezpečit individuální nacenění elektřiny a plynu.


REALITY Šnédarová
Oslavanská 422/1, 664 91 Ivančice
Mobil: +420 606 980 371
IČ: 69757844
snedarovaj@seznam.cz
www.realitysnedarova.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek